T.C.
ÖZALP BELEDİYESİ
Resmi Web Sayfası

İlçemizde 10 Kasım Atatürk’ü Anma Programı Düzenlendi

.


İlçemizde 10 Kasım Atatürk’ü Anma Programı Düzenlendi.
Anma programı Atatürk Anıtına Çelenkler konularak Saat 09:05’te 2 dakikalık Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.
Programa, İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz sn. Ferhat Vardar, Garnizon Komutanı sn. Muharrem Taş, İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Milli Eğitim Müdürü, kurum amirleri, siyasi parti yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlarımız katıldı.
Programa İlçemiz Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünde devam edildi. 

Konferans Salonunda icra edilen Program, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.
Piyade Yüzbaşı Serkan Özcan günün anlam ve önemini belirten konuşmasından sonra Atatürk ilgili slayt gösterisi yapıldı. Kaymakam ve Belediye Başkan Vekilimiz sayın Ferhat Vardar, şiir ve kompozisyon dallarında dereceye giren liseli öğrencilere ödüllerini verdi. Ardından Garnizon Komutanımız Muharrem Taş ve İlçe Milli Eğitim Müdürü M.Salih Aksoy, şiir ve resim dallarında dereceye giren Ortaokul ve İlkokul öğrencilere hediyelerini verdi. 
Öğrenciler tarafından yazı ve şiirler okundu. Çubuklu Ortaokulu ve Atatürk Ortaokulunun 10 Kasım ile ilgili koro halinde yaptıkları seslendirmeler ile program sona erdi.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
168 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.78805.8112
Euro6.50886.5348
Hava Durumu
Anlık
Yarın
-1° 4° -5°
Site Haritası