T.C.
ÖZALP BELEDİYESİ
Resmi Web Sayfası

İlçemizde 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 96’ncı Yıl Dönümü Düzenlenen Törenle Kutlandı

.

       İlçemizde 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 96’ncı yıl dönümü düzenlenen törenle kutlandı.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekilimiz sayın Ferhat Vardar ve Garnizon Komutanı Piyade Muharrem Taş tarafından Atatürk Anıtı'na çelenk bırakıldı. Ardından saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşı okundu. Kutlama Programı Kaymakamımız sayın Vardar’ın, Garnizon Komutanı Piyade Muharrem Taş, askeri ve mülki yetkililer, Kurum amirleri ve siyasi temsilcilerinin tebriklerini Kaymakamlık Makamında kabul etmesi ile devam etti.

   
   Makamında Günün anlam ve önemi hakkında konuşama yapan Kaymakamımız sayın Ferhat Vardar, 1922 tarihinde ülkemiz bu zor zamanlarda güzel bir başarıyla büyük bir savaşı, büyük bir zaferle kazandıklarını ifade ederek şöyle konuştu.

Vardar, “30 Ağustos 1922 tarihinde bu zaferi kazanmış ve Kurtuluş Savaşını başarılı bir şekilde tamamlamış olduk. Şuanda ülkemiz hem içten hem dıştan çeşitli saldırılara maruz kalmaktadır. Fakat ülkemiz güçlü bir ülke inşallah bu saldırıları da bertaraf edecektir. Devletimiz, milletimiz ve hükümetiz güçlüdür bu saldırıları başarılı bir şekilde bertaraf edip ülkemiz bundan güçlü bir şekilde çıkacaktır. Tekrardan 96’ıncı yılı Zafer Bayramımız herkese kutlu olsun.” Şeklinde konuştu.


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
135 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.78805.8112
Euro6.50886.5348
Hava Durumu
Anlık
Yarın
-1° 4° -5°
Site Haritası