T.C.
ÖZALP BELEDİYESİ
Resmi Web Sayfası

ÖZALP, SAYIN VALİMİZ MURAT ZORLUOĞLU'NUN İFTARIMIZA TEŞRİFİYLE BİR BAŞKA GÜZEL!

.

            İlçemizde Valimiz sayın Murat ZORLUOĞLU ve beraberindeki heyetin teşrifleriyle iftar programı düzenlendi.

   Belediyemiz tarafından Özalp merkezimizde kurulan iftar sofrasına katılan Sayın Valimiz ZORLUOĞLU ve eşi Sevcan ZORLUOĞLU Hanımefendi’yi İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz sayın Ferhat VARDAR, eşi Zekiye VARDAR Hanımefendi ve ilçe protokolümüz karşıladı.
      Sayın Valimiz, İftar sofrasına yoğun katılım gösteren Özalplileri selamladıktan sonra ilçe halkıyla birlikte iftar açan Vali Zorluoğlu, tutulan oruçların kabulünü dileyerek, “Ramazan’ınız mübarek olsun. Bizleri sağlık, huzur ve afiyet içerisinde Ramazan ayına ulaştıran Yüce Mevlâya sonsuz hamd-ü senalar olsun. Bugün Özalp’te gördüğümüz bu güzel manzara, bu birlik ve beraberlik, bu kardeşlik, Ramazan’ın ruhuna uygun bu görüntüler, hakikaten beni ziyadesiyle memnun etti. Gerçekten bu gün Özalp bir başka güzel. Burada, geldiğimiz andan itibaren bizlere, devletimizin bir temsilcisi olan valinize göstermiş olduğunuz misafirperverlik hakikaten adeta gözlerimizi yaşarttı. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.
Konuşmasının ardından ilçe merkezindeki Barış Parkı’nı gezerek vatandaşlarla hasbihal eden Vali Zorluoğlu, daha sonra ilçenin Emek Mahallesi’ne geçerek Ağustos ayında aynı mahalleyi ziyaretinde tanıştığı ve geçtiğimiz günlerde 82 yaşında vefat eden Şükriye Kul’un taziyesine katılarak Kul ailesine taziye dileklerini bildirdi.
      İftardan sonra programımız Ünlü sanatçı Murat Belet ile devam etti. Sayın Murat Belet’in seslendirdiği İlahiler ile İlçemizde coşkulu bir konser gerçekleşti.
 
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
258 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.34175.3631
Euro6.06746.0917
Hava Durumu
Anlık
Yarın
-3° 3° -9°
Site Haritası